Gmina Wietrzychowice
https://wietrzychowice.pl/konkurs-rownac-szanse-male-granty/
Export date: Mon Sep 20 23:13:13 2021 / +0000 GMT

KONKURS "RÓWNAĆ SZANSE- MAŁE GRANTY"
Fundacja Civis Polonus ogłasza nabór wniosków w konkursie Równać Szanse - Małe Granty! Jego celem jest wsparcie projektów, które będą rozwijały kompetencje społeczne i emocjonalne młodych ludzi z małych miejscowości. Wnioski można składać do 1 czerwca.

Do aplikowania w konkursie uprawnione są instytucje i organizacje z miejscowości do 20 000 mieszkańców:

  •  organizacje pozarządowe, zarejestrowane (w formie stowarzyszeń lub fundacji) w KRS lub ewidencji prowadzonej przez starostów;
  •   powiatowe, miejskie i gminne domy kultury;
  • powiatowe, miejskie i gminne biblioteki publiczne;
  •  Koła Gospodyń Wiejskich wpisane do rejestru Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa lub KRS bądź ewidencji prowadzonej przez starostów.

 

W konkursie Równać Szanse - Małe Granty możesz zdobyć nawet 8 500 zł na realizację pięciomiesięcznego projektu w Twojej miejscowości!

 

Dla młodych ludzi to ciekawe wyzwanie i szansa na współpracę z innymi. Uczestnicy projektów ustalają wspólny cel, który chcą osiągnąć. Uczą się planowania i pracy w zespole, poznają lokalną historię, kulturę i tradycję. Nawiązują nowe przyjaźnie. Działają na rzecz społeczności lokalnej. Rozwijają pasje i zainteresowania, sprawdzają się w zupełnie nowych sytuacjach.

 

W Programie Równać Szanse zrealizowano do tej pory ponad 3 000 projektów, w których wzięło udział ponad 150 000 młodych ludzi!

 

Może to czas, żeby zrealizować taki projekt w Twojej miejscowości?

 

Więcej informacji na temat konkursu - www.rownacszanse.pl/kmg 

 

Post date: 2021-04-22 12:22:47
Post date GMT: 2021-04-22 12:22:47